Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Element
gl: Elemento
