Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો
