Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Locked
hu: Zárolt

en: Element
hu: HTML elem

en: Are you sure you want to delete the group %group?
hu: %group csoport biztosan törölhető?

en: Manage form display
hu: Űrlap megjelenítésének beállítása
