Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Group
it: Gruppo

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Locked
it: Bloccato

en: Element
it: Elemento

en: Manage form display
it: Gestione visualizzazione form
