Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება
