Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
