Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Group
ru: Группа

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Refresh
ru: Обновить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Element
ru: Элемент

en: Are you sure you want to delete the group %group?
ru: Вы уверены, что хотите удалить группу %group?

en: Manage form display
ru: Управление отображением формы
