Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Group
sv: Grupp

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Locked
sv: Låst

en: Are you sure you want to delete the group %group?
sv: Är du säker på att du vill radera gruppen %group?

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning
