Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Refresh
tr: Yenile

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Locked
tr: Kilitli

en: Element
tr: Öğe

en: Manage form display
tr: Form görünümünü yönet
