Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh
uk: Оновити

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Element
uk: Елемент

en: Are you sure you want to delete the group %group?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити групу %group?

en: Unregister
uk: Видалити реєстрацію

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми
