Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Locked
ur: بند
