Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Refresh
az: Yenilə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb
