Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Group
el: Ομάδα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας
