Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Refresh
he: ריענון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Locked
he: נעול

en: Element
he: אלמנט

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה
