Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano
