Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
