Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Refresh
is: Endurnýja
