Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Grup

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Refresh
jv: Anyari

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Locked
jv: Dikunci
