Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany
