Renderable elements (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Locked
mr: कुपुपबंद
