Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
