Renderable elements (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Locked
th: ถูกล็อค

en: Manage form display
th: จัดการการแสดงผลของฟอร์มรับค่า
