Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: None
bg: Не

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
