Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: All
bs: Sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field name
bs: Ime polja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
