Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Separator
cs: Oddělovač

en: All
cs: Vše

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Field name
cs: Název pole

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Sort
cs: Řazení

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Field key
cs: Klíč pole
