Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: None
cy: Dim

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: All
cy: I gyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy
