Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Separator
da: Skilletegn

en: All
da: Alle

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Field name
da: Feltnavn

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Sort
da: Sortér

en: - Select -
da: - Vælg -
