Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: All
el: Όλες

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
