Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Separator
es: Separador

en: All
es: Todo(s)

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Sort
es: Ordenar

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Relation
es: Relación

en: Field key
es: Clave de campo
