Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: None
et: Puudub

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Sort
et: Järjesta

en: - Select -
et: - Vali -
