Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Separator
eu: Bereizlea

en: All
eu: Guztiak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Sort
eu: Sailkatu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
