Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Separator
fr: Séparateur

en: All
fr: Tout

en: Field value
fr: Valeur du champ

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Sort
fr: Trier

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Field key
fr: Clé du champ
