Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Separator
gl: Separador

en: All
gl: Todo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: - Select -
gl: - Seleccione -
