Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
