Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Separator
it: Separatore

en: All
it: Tutti

en: Field value
it: Valore del campo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Field name
it: Nome del campo

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Sort
it: Ordinamento

en: - Select -
it: - Scegliere -
