Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Sort
jv: Urutna

en: - Select -
jv: - Pilih -
