Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: All
km: ទាំងអស់

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
