Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು
