Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: None
ku: هیچ

en: All
ku: هەموو

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
