Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: None
lt: Joks

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
