Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: None
lv: Nav

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Sort
lv: Kārtot

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
