Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: All
nl: Alle

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Sort
nl: Sorteren

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Relation
nl: Relatie

en: Field key
nl: Veldsleutel
