Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: None
nn: Ingen

en: All
nn: Alle

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter
