Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: None
pl: Brak

en: All
pl: Wszystko

en: Field value
pl: Wartość pola

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Sort
pl: Sortowanie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Relation
pl: Relacja

en: Field key
pl: Klucz pola
