Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - Select -
ps: - غوره -
