Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Separator
pt: Separador

en: All
pt: Todos

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Sort
pt: Ordenação

en: - Select -
pt: - Selecionar -
