Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: None
ru: Нет

en: Separator
ru: Разделитель

en: All
ru: Все

en: Field value
ru: Значение поля

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term
ru: Термин

en: Field name
ru: Имя поля

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Sort
ru: Сортировка

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Field key
ru: Ключ поля
