Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Separator
sv: Avskiljare

en: All
sv: Alla

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Sort
sv: Sortera

en: - Select -
sv: - Välj -
