Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: All
ta: எல்லா

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
