Relation group display (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: None
uk: Немає

en: Separator
uk: Розділювач

en: All
uk: Все

en: Field value
uk: Значення поля

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Field name
uk: Назва поля

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Relation
uk: Відношення
